Serdecznie dziękujemy Filipowi, Staszkowi, Zosi, Marysi, Marysi, Lenie, oraz Pani profesor Agnieszce Grabowskiej za zaangażowanie, wspólną pracę i troskę o nasze najbliższe otoczenie.
Razem pokazaliśmy, że nawet małe działania mają wielką moc, a dbanie o środowisko zaczyna się tuż obok nas. 💚
Dziękujemy wszystkim za udział i pozytywną energię! 🌍🍃






