Dzień Ziemi 2026 w Podkowie Leśnej- pomagaliśmy i my!

Serdecznie dziękujemy Filipowi, Staszkowi, Zosi, Marysi, Marysi, Lenie, oraz Pani profesor Agnieszce Grabowskiej za zaangażowanie, wspólną pracę i troskę o nasze najbliższe otoczenie.

Razem pokazaliśmy, że nawet małe działania mają wielką moc, a dbanie o środowisko zaczyna się tuż obok nas. 💚

Dziękujemy wszystkim za udział i pozytywną energię! 🌍🍃