Cel osiągnięty! Akcja #SerceBijeWSzkole zakończona sukcesem Dziękujemy!

Rok temu rozpoczęliśmy wyjątkową akcję #SerceBijeWSzkole, zbiórkę na zakup defibrylatora AED. Dziś z ogromną radością możemy powiedzieć: CEL ZOSTAŁ OSIĄGNIĘTY

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu uczniów, rodziców, nauczycieli, absolwentów oraz mieszkańców Podkowy Leśnej udało nam się zebrać środki na zakup kompletnego zestawu AED, w skład którego wchodzą:

• Defibrylator AED Philips FRx w torbie Standard – niezawodne urządzenie ratujące życie
• Klucz pediatryczny Philips FRx – dla bezpiecznego użycia AED u dzieci
• TRAUMAKIT Mini Apteczka Modułowa 4 KRZO – kompleksowa apteczka pierwszej pomocy
• Kapsuła ROTAID zewnętrzna z alarmem – zapewniająca dostęp do AED
• Tablice informacyjne AED – oznaczenia wskazujące lokalizację urządzenia
• Dostęp do e-learningu dla 50 osób – szkolenie online z pierwszej pomocy
• Film instruktażowy „Jak użyć AED” – dostępny dla całej społeczności

Kapsuła z defibrylatorem już w niedługim czasie zostanie zamontowana przed budynkiem Podkowiańskiego Liceum, tak aby urządzenie było dostępne również dla mieszkańców naszej lokalnej społeczności 💚

Dziękujemy każdemu, kto wsparł naszą inicjatywę, udostępnił informacje o zbiórce, wpłacił choć symboliczną kwotę lub po prostu kibicował naszej akcji 🙏 Ta akcja pokazała, że razem naprawdę możemy więcej! DZIĘKUJEMY

tutaj link do naszej zrzutki https://zrzutka.pl/n8yx9x