kultura

🎭 „Tango” w teatrze – przedmaturalnie!

Wczoraj klasa IV wraz z Panią Profesor Beatą Wróblewską uczestniczyła w kolejnym spotkaniu z cyklu „Przedmaturalne spotkania z lekturą… w teatrze” 🙂 Odwiedziliśmy Teatr Polski w Warszawie, gdzie obejrzeliśmy spektakl „Tango” autorstwa Sławomira Mrożka 🎭 Poniżej kilka kadrów z naszego wyjazdu ⬇️

Znacie Fredrę? Niekoniecznie. Teatr Narodowy „Fredro. Rok Jubileuszowy”

Takimi informacjami również lubimy zaczynać dzień. Kontynuujemy cykl Teatralny Tym razem klasa III w roli głównej wraz z Panią profesor Beatą Wróblewską oraz Panem profesorem Bartłomiejem Bromirskim i Panią profesor Anną Miazek wybrali się na spektakl w reżyserii Jana Englerta, poświęcony osobie i twórczości największego polskiego komediopisarza „Fredro. Rok Jubileuszowy” Fot. Emma Misarko

Tydzień integracyjno- kulturowy PLO60

Integracja międzyklasowa, jest na u nas bardzo ważna. Dlatego od wielu lat pierwszy tydzień przeznaczamy na wyjazdy integracyjne oraz spotkania w ośrodkach kultury. Zaczęliśmy od Muzeum Narodowe w Warszawie, Muzeum im. Anny i Jarosława Iwaszkiewiczów w Stawisku i spotkań ze sztuką (zajęcia prowadził Pan Przemysław Głowacki), kończymy wrzucając zdjęcia z wyjazdu klas 1-3. Czas spędzony …

Tydzień integracyjno- kulturowy PLO60 Read More »