XXVIII WYSTAWA PSÓW KOCHANYCH 3.06.23

🐕‍🦺🐩To była niezwykła XXVIII Wystawa Psów Kochanych Nasi uczniowie dzięki Państwa hojności zebrali kwotę 2754 zł, które zostaną przekazane na Rzeszowskie Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt. Piękna pogoda sprzyjała, również i podczas tej edycji. Była zabawa, konkursy, nagrody (pojawiły się nowe zabawy (np. psi mam talent) czy gry dla dzieci na szkolnym boisku (brawo za pomysł 😉) pokaz układania jastrzębia Pani Agaty oraz występ szkolnego zespołu (👏) Była też duża frekwencja, co ogromnie cieszy i mobilizuje do dalszej pracy. Dziękujemy za obecność waszą i waszych pupili, a obu klasom drugim za organizację, a kochanej Pani Ewa Śnieżek za opiekę nad wspaniałym projektem, który tyle lat dostarcza wiele radości. Serdecznie dziękujmy naszym sponsorom i darczyńcom. Szczególne podziękowania kierujemy do Pana Sławomira Kwiatkowskiego ze ZwiązkU Kynologicznego oddział Warszawa ZKwP Oddział Warszawa za wspaniałe prowadzenie wystawy, Pani Agacie Bielowskiej za cudowne opowiadanie o pasji, czyli sokolich przelotach i tresurze oraz wspaniałym weterynarzom z Przychodni Weterynaryjnej Morawscy za cenne porady lekarskie. Dziękujemy również szkolnemu zespołowi The Squirrels, za wspaniały występ Zamieszczamy zdjęcia i do zobaczenia za rok.
Patronat medialny: Radio Bogoria Partnerzy: Przychodnia Weterynaryjna Morawscy Związek Kynologiczny w Polsce. Oddział Warszawa Agata Telimena Bielowska

Sponsorzy nagród: Warszawska Kolej Dojazdowa Supermarket-Zoologiczny Bakoma, O MY DOG Groomer Victoria VYNN International Victoria, VYNN TUZ Ubezpieczenia