” Me and my son radio”

Dziś chcielibyśmy wspomnieć o inicjatywie Stanisława Hatylaka z klasy IIa oraz jego taty.

„Parę lat temu usłyszałem w Apple Music podcast Billie Eilish i jej taty Patricka o’Connell’a „Me & Dad Radio”: https://music.apple.com/pl/curator/me-dad-radio/1194187607 Urzekło mnie to, że Billie i jej tata mogą o muzyce rozmawiać poza kontekstem walki pokoleń i ekspresji nastoletniego buntu. Bez wartościowania i przemów: „bo w moich czasach to…”. Wtedy nawet nie przypuszczałem, że pewnego dnia będę miał razem ze Tatą podcast na Spotify i Apple Podcasts i będę z satysfakcją patrzeć, jak przyrasta nam ilość subskrybentów…

” Me and my son radio” jest to podcast bardzo ciekawy, każda audycja jest o czymś innym więc wszystkiego można się spodziewać. Ma także na to wpływ zwiększająca się ilość gości między innymi: nauczyciel naszej szkoły Szymon Czupryński czy moi przyjaciele z Naszej szkoły: Magdalena Gacek, Kuba Czyż oraz Zosia Mocarska, a z każdym miesiącem uczniów naszej szkoły będzie więcej;)

Teraz jesteśmy już po kilkunastu audycjach, mamy ogromną frajdę z dzielenia się naszą ukochaną muzyką z miastem i światem i mamy ambitne plany na następne edycje naszego podcastu. A Billie Eilish jest artystką założycielką naszej audycji”

Gratulujemy pasji oraz zachęcamy do zapoznania się z audycjami:

Audycja1

Audycja2

Audycja3