Dzień Gier Planszowych

Cała Polska gra w planszówki! 🎲♟🧩

„Zrób przerwę na planszówkę” pod takim hasłem (dzięki ubiegłorocznej inicjatywie Pana Szymona) kontynuujemy zabawę z planszówkami w Liceum. Planszówki to świetny sposób na wspólne spędzenie czasu oraz integracje klasową. U nas wyglądało to tak:

Dzień Gier Planszowych🎲♟🧩 to święto miłośników planszówek, wspierane przez wydawców, sklepy, media, przedszkola, szkoły, kluby, puby i wszelkie inne miejsca dla graczy. Dlaczego warto zagrać?

▶️Gry planszowe to wspaniałe i coraz szerzej wykorzystywane narzędzie edukacyjne.
▶️Rozwijają szereg umiejętności, takich jak logiczne myślenie, spostrzegawczość czy pamięć.
▶️To prawdziwy sport intelektualny, a do tego idealna okazja do spędzenia czasu z innymi ludźmi.

😄🐿I Historia i Teraźniejszość- gra w planszówki! 🎲♟🧩