31 Finał WOŚP w Podkowie Leśnej

Podajemy, ile zebrała Podkowa Leśna podczas 31 Finał WOŚP w Podkowie Leśnej jest to 52.453,51 zł (w tej kwocie znajdują się już sumy z e skarbonek)!!!! Pieniądze już przeliczone i zdeponowane w mBank Polska BARDZO DZIĘKUJEMY: wolontariuszom (kwestującym, liczącym i pomagającym) mieszkańcom Podkowy Leśnej, darczyńcom. Każdy przyczynił się do zebrania tej ogromnej sumy. BRAWO Tworzycie przepiękną historię i za to po stokroć wielkie dla WAS UKŁONY Jesteście niesamowici

Chcemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy dołożyli się do tego fantastycznego wyniku: darczyńcom, instytucjom (zarządowi centrum handlowego „Galeria Podkowa”, zarządowi Warszawska Kolej Dojazdowa w Grodzisku Mazowieckim, Alebosco, Podkowa Wine Depot) energicznym strażakom z OSP Żółwin, i OSP Milanówek, artystom ( Leo Kunickiemu za niesamowite wykonanie w imię miłości do Polski) oraz pani Joannie Cichoń i całej ekipie Teatru Strefy Aktywnego Seniora przy Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim.

Osobne, podziękowania chcemy skierować do Włodzimierza Sarny za FENOMENALNE prowadzenie licytacji do Pana Szymona (gry planszowe) oraz Marii i Tosi Szeląg oraz Zuzi Wiśniewskiej (za super pomysł loterii fantowej oraz kiermaszu ciast) Podziękowania składamy wszystkim pracującym w dniu Finału w podkowiańskim sztabie Orkiestry. Do zobaczenia za rok.