25 lecie

Składamy gorące podziękowanie za udział w obchodach Jubileuszu 25-lecia naszej szkoły, które odbyły się 13 czerwca 2015 roku. Dziękujemy za przybycie przedstawicieli władz lokalnych: Pana Burmistrza Podkowy Leśnej oraz Pana Starostę Powiatu Grodziskiego, przyjaciół szkoły, nauczycieli i pracowników, absolwentów, przedstawicieli współpracujących z nami instytucji, przedstawicieli placówek oświatowych naszej gminy i powiatu, uczniów i rodziców oraz sympatyków szkoły.

Serdecznie dziękujemy naszym absolwentom za udostępnienie prac na wystawę: Magdzie Jasińskiej-Korzeń, Agnieszce Glasenapp, Ewelinie Pietrzak, Franciszkowi Ledóchowskiemu i Ondraszowi Kąkolowi. Dziękujemy również za możliwość pokazania filmów podczas uroczystości: Agacie Wojcierowskiej i Janowi Prosińskiemu. Słowa uznania dla wszystkich nauczycieli i pracowników, za wspaniałą aranżację liceum. Uroczystość była okazją do spotkań, wspomnień, wspólnej zabawy podczas Balu na trawie oraz podsumowania 25 lat działania Podkowiańskiego Liceum. Mamy nadzieję, że to niezwykłe wydarzenie pozostanie na długo w naszych sercach i pamięci.

Uroczystości obchodów 25 lecia, kontynuowaliśmy we wrześniu 2015 roku podczas rodzinnej imprezy dla mieszkańców Podkowy Leśnej w Europejskich Dniach DziedzictwaZorganizowaliśmy wtedy Podkowiański Festiwal Historycznych Gier Planszowych. Oficjalne zakończenie obchodów Jubileuszu Szkoły, odbyło się podczas wspólnej Wigilli Szkolej w grudniu 2015 roku.  Raz jeszcze dziękujemy za przybycie i współtworzenie historii Podkowiańskiego Liceum. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z Jublileuszu 25 lecia.

Dyrekcja, Rada Pedagogiczna i pracownicy
Podkowiańskiego Liceum Ogólnokształcącego nr 60