Wystawa Psów Kochanych

W roku szkolnym 2013/2014 Wystawa Psów Kochanych obchodziła swój jubileusz. Od 25 lat w czerwcu przed budynkiem liceum odbywa się niezwykłe wydarzenie, które gromadzi mieszkańców miasta, miłośników czworonożnych przyjaciół człowieka. Organizacją wystawy zajmują się uczniowie klas pierwszych w ramach przedmiotu przedsiębiorczość: muszą znaleźć sponsorów, przeprowadzić akcję promocyjną wydarzenia oraz zorganizować całe miasteczko, w którym odbywa się pokaz tresury psów, porady weterynaryjne. Uczniowie organizują kawiarenkę, grilla, a dochody ze sprzedaży są przeznaczone na schronisko psów w Milanówku. W tracie wystawy odbywa się konkurs psów w kategoriach: pies, duży, pies mały, junior, senior, prowadzony przez doświadczonych jurorów. Wystawa Psów w 2009 roku, została wpisana w program Otwartych Ogrodów.

Fotogalerie

21 edycja
22 edycja
23 edycja
24 edycja
25 edycja
26 edycja
28 edycja
29 edycja

Organizatorem i twórcą pomysłu Wystawy Psów Kochanych jest Podkowiańskie Liceum Ogólnokształcące nr 60 w Podkowie Leśnej.
Używanie znaków graficznych, zarezerwowane jest dla Podkowiańskiego Liceum Ogólnokształcącego nr 60 i stanowi jego własność.