Zakończenie roku klasy IV

To było bardzo uroczyste na wesoło, zakończenie klas czwartych. Dziś na wiewiórek uczniowie klasy trzeciej pod opieką pani profesor Anny Miazek przygotowali nietypowe pożegnanie swoich kolegów i koleżanek z klasy czwartej (wychowawca pani profesor Agnieszka Pokropek-Świderska) – Galę rozdania” Wiewiór”. Wzruszające dedykacje wraz ze statuetkami i dyplomami w oryginalnych kategoriach, a na koniec występ zespołu (BRAWA PODWÓJNE ZA DZISIEJSZE DWA WYSTĘPY) i wspólne biesiadowanie w ogrodzie.  Nie zabrakło stworzonych na tę okazję słów pani dyrektor Izabeli Olędzkiej- Kaźmierczyk (które w całości zamieszczamy TU )

… Cztery lata minęły bardzo szybko. Pozostaną wspaniałe wspomnienia. To były lata… PIĘKNE i niech takie pozostaną w waszej i naszej pamięci kochani absolwenci „wiewiór” 🥰

Dziękujemy rodzicom, uczniom klas młodszych za przybycie, klasie trzeciej za profesjonalną oprawę, a tegorocznym absolwentom, życzymy połamania piór na majowych maturach 🍀