Dzień Edukacji Narodowej wizyta absolwentki

Bardzo lubimy, jak odwiedzają nas absolwenci. A święto Edukacji Narodowej jest doskonałą okazją. Dziś odwiedziła nas nasza absolwentka, Pani dr Zofia Łabęda- Grudziak (matura 2001) pracownik naukowy Instytutu Automatyki i Robotyki Wydziału Mechatroniki Politechniki Warszawskiej i było to naprawdę bardzo pouczające spotkanie. Dziękujemy za fantastyczna opowieść o pasji blaskach i cieniach pracy naukowej i przypomnieniu kilku anegdot szkolnych 🥰🐿

To był też bardzo, słodki 👩‍🏫 Dzień Edukacji Narodowej. Dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom, za pamięć (oryginalne kartki i słodkości) oraz życzenia, w tym szczególnym dla nas wszystkich dniu, który jest polskim świętem oświaty i szkolnictwa wyższego. Historycznie upamiętnia piękną rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej powołanej przez króla Stanisława Augusta Poniatowskiego (dokładnie 14 października 1773 roku)

#dzieńedukacjinarodowej#250latKEN#PodkowaLeśna

Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich ludzi, którzy związani są z pracą w oświacie. My nauczyciele, pracownicy i uczniowie pamiętamy i wspominamy osiągnięcia instytucji powstałej w 1773 r., która pełniła wówczas rolę pierwszego ministerstwa oświaty. Wszystkim nauczycielom, pracownikom administracyjnym oraz uczniom życzymy z okazji Dnia Edukacji Narodowej wielu sukcesów i satysfakcji z tego co przynosi nam życie.