Wigilia szkolna

Kochane wiewi贸ry馃惪 By艂o wyj膮tkowo, ale po kolei.

W Liceum czas przed 艣wi臋tami, to czas szczeg贸lny. Dekoracje, pomys艂y, przygotowania sal, ko艅czymy wsp贸ln膮 szkoln膮 Wigili膮. W dniu samej uroczysto艣ci, nie ma zaj臋膰 dydaktycznych. Klasa II i I przygotowuj膮 szko艂臋, a My- ca艂a spo艂eczno艣膰, spotykamy si臋 o godzinie 18.00. I tu dziej膮 si臋 rzeczy magiczne dos艂ownie i w przeno艣ni. Tak by艂o wczoraj.
鈻讹笍Z dum膮 odnotowali艣my powr贸t do tradycji szkolnych przedstawie艅 wigilijnych馃グGratulujemy wszystkim, kt贸rzy wzi臋li udzia艂 w przedstawieniu pt.:” Jak ukra艣膰 karpia”. Gratulacje sk艂adamy aktorom, scenografom, a Jankowi za scenariusz nale偶膮 si臋 ogromne brawa. Tak! Humorystyczny scenariusz napisa艂 Janek z klasy II (mo偶e to przyczynek do szkolnego ko艂a teatralnego馃?
鈻讹笍Zesp贸艂 pod kierunkiem Pana Bart艂omiej Bromirski , nie tylko si臋 powi臋kszy艂, ale rozwin膮艂 muzycznie (brawo dla Pana profesora Micha艂a Dudka oraz go艣cinnie wyst臋puj膮cej na basie Julii) W tym miejscu chcieliby艣my podzi臋kowa膰 i pogratulowa膰 Panu profesorowi Bromirskiemu za ogrom pracy, kt贸ry wykona艂 ze swoimi podopiecznymi z klasy II( oraz I i III 馃槈 ) Ucieszy艂a nas obecno艣膰 naszych absolwent贸w i przyjaci贸艂. Dzi臋kujemy za stworzon膮 atmosfer臋 wszystkim przyby艂ym, uczniom, rodzicom i nauczycielom. Niestety zawsze brakuje czasu, 偶eby porozmawia膰. Jak by艂o w tym roku?…klimatycznie, serdecznie, zobaczcie sami. Acha i jeszcze jedna wiadomo艣膰. Na naszej wiewi贸rczanej 艣cianie pojawi艂a si臋 tablica chwa艂y, autorstwa Pani Ewy 艢nie偶ek i Joanny Aswoude.