Wigilia szkolna

Kochane wiewióry🐿 Było wyjątkowo, ale po kolei.

W Liceum czas przed świętami, to czas szczególny. Dekoracje, pomysły, przygotowania sal, kończymy wspólną szkolną Wigilią. W dniu samej uroczystości, nie ma zajęć dydaktycznych. Klasa II i I przygotowują szkołę, a My- cała społeczność, spotykamy się o godzinie 18.00. I tu dzieją się rzeczy magiczne dosłownie i w przenośni. Tak było wczoraj.
▶️Z dumą odnotowaliśmy powrót do tradycji szkolnych przedstawień wigilijnych🥰Gratulujemy wszystkim, którzy wzięli udział w przedstawieniu pt.:” Jak ukraść karpia”. Gratulacje składamy aktorom, scenografom, a Jankowi za scenariusz należą się ogromne brawa. Tak! Humorystyczny scenariusz napisał Janek z klasy II (może to przyczynek do szkolnego koła teatralnego🧐?
▶️Zespół pod kierunkiem Pana Bartłomiej Bromirski , nie tylko się powiększył, ale rozwinął muzycznie (brawo dla Pana profesora Michała Dudka oraz gościnnie występującej na basie Julii) W tym miejscu chcielibyśmy podziękować i pogratulować Panu profesorowi Bromirskiemu za ogrom pracy, który wykonał ze swoimi podopiecznymi z klasy II( oraz I i III 😉 ) Ucieszyła nas obecność naszych absolwentów i przyjaciół. Dziękujemy za stworzoną atmosferę wszystkim przybyłym, uczniom, rodzicom i nauczycielom. Niestety zawsze brakuje czasu, żeby porozmawiać. Jak było w tym roku?…klimatycznie, serdecznie, zobaczcie sami. Acha i jeszcze jedna wiadomość. Na naszej wiewiórczanej ścianie pojawiła się tablica chwały, autorstwa Pani Ewy Śnieżek i Joanny Aswoude.