Zakończenie roku klasy IV

Życzenia, gratulacje, dla wszystkich uczniów i wzruszające pożegnanie – tak wyglądało zakończenie roku szkolnego maturzystów w Podkowiańskie Liceum Ogólnokształcące nr 60

Nikt z zebranych nie ukrywał, że przez minione cztery lata wszyscy się ze sobą mocno zżyli i stworzyli jedną wielką rodzinę. Nie zabrakło stworzonych na tę okazję słów pani Dyrektor Izabeli Olędzkiej- Kaźmierczyk oraz Pani profesor Anny Miazek, jak również kreatywnych dyplomów ze specjalną dedykacją od Pana Szymona i Michała (według projektu Ani i Igi).

Nie zabrakło wzruszających momentów(takich jak zakopanie kapsuły czasu), które sprawiły, że ta uroczystość na długo pozostanie w pamięci wszystkich zebranych. Na koniec występ zespołu i wspólne biesiadowanie w ogrodzie dopełniły charakteru naszego liceum.

Z nieukrywaną radością pragniemy poinformować, że na zakończenie roku szkolnego maturzystów, do naszego liceum z niezapowiedzianą wizytą przybyła Pani Wiceministra Edukacji Narodowej Joanna Mucha oraz Burmistrz Miasta Podkowa Leśna Pan Artur Tusiński. Była to doskonała okazja, by podzielić się osiągnięciami oraz wyzwaniami, przed którymi stoimy, oraz złożyć na ręce Pani Minister wnioski z Narady Obywatelskiej o Szkole, która odbyła się w lutym 2024 r.

… Cztery lata minęły bardzo szybko. Pozostaną wspaniałe wspomnienia. To były lata… PIĘKNE i niech takie pozostaną w waszej i naszej pamięci kochani absolwenci „wiewiór” 🥰

Dziękujemy Pani profesor Annie Miazek, rodzicom, uczniom klas młodszych za przybycie, klasom trzecim (wychowawcy Pani Katarzyna Pierczyk i Ewa Śnieżek) za oprawę, a tegorocznym absolwentom, życzymy połamania piór na majowych maturach 🍀