XXVIII WYSTAWA PS脫W KOCHANYCH 3.06.23

馃悤鈥嶐煢吼煇To by艂a niezwyk艂a XXVIII Wystawa Ps贸w Kochanych Nasi uczniowie dzi臋ki Pa艅stwa hojno艣ci zebrali kwot臋 2754 z艂, kt贸re zostan膮 przekazane na Rzeszowskie Stowarzyszenie Ochrony Zwierz膮t. Pi臋kna pogoda sprzyja艂a, r贸wnie偶 i podczas tej edycji. By艂a zabawa, konkursy, nagrody (pojawi艂y si臋 nowe zabawy (np. psi mam talent) czy gry dla dzieci na szkolnym boisku (brawo za pomys艂 馃槈) pokaz uk艂adania jastrz臋bia Pani Agaty oraz wyst臋p szkolnego zespo艂u (馃憦) By艂a te偶 du偶a frekwencja, co ogromnie cieszy i mobilizuje do dalszej pracy. Dzi臋kujemy za obecno艣膰 wasz膮 i waszych pupili, a obu klasom drugim za organizacj臋, a kochanej Pani Ewa 艢nie偶ek za opiek臋 nad wspania艂ym projektem, kt贸ry tyle lat dostarcza wiele rado艣ci. Serdecznie dzi臋kujmy naszym sponsorom i darczy艅com. Szczeg贸lne podzi臋kowania kierujemy do Pana S艂awomira Kwiatkowskiego ze Zwi膮zkU Kynologicznego oddzia艂 Warszawa ZKwP Oddzia艂 Warszawa za wspania艂e prowadzenie wystawy, Pani Agacie Bielowskiej za cudowne opowiadanie o pasji, czyli sokolich przelotach i tresurze oraz wspania艂ym weterynarzom z Przychodni Weterynaryjnej Morawscy za cenne porady lekarskie. Dzi臋kujemy r贸wnie偶 szkolnemu zespo艂owi The Squirrels, za wspania艂y wyst臋p Zamieszczamy zdj臋cia i do zobaczenia za rok.
Patronat medialny: Radio Bogoria Partnerzy: Przychodnia Weterynaryjna Morawscy Zwi膮zek Kynologiczny w Polsce. Oddzia艂 Warszawa Agata Telimena Bielowska

Sponsorzy nagr贸d: Warszawska Kolej Dojazdowa Supermarket-Zoologiczny Bakoma, O MY DOG Groomer Victoria VYNN International Victoria, VYNN TUZ Ubezpieczenia