Wystawa „Antoni Jawornicki- architekt, urbanista”

Dzięki Bibliotece Miejskiej w Podkowie Leśnej Stowarzyszeniu Związek Podkowian oraz Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich na ścianach naszego Liceum zawisła wystawa poświęcona lekturom urbanistyczno-architektonicznym. To wstęp do wystawy „Antoni Jawornicki- architekt, urbanista”, przygotowanej przez Związek Podkowian, którą można oglądać w różnych częściach miasta, do czego zachęcamy

Dla nas to powrót do tematyki zajęć „Przyjazne Miasto-Ogród”, które odbyły się we wrześniu 2025 roku w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa, organizowanych przez Narodowy Instytut Dziedzictwa. Zajęcia prowadzili dr arch. Dariusz Śmiechowski z warszawskiej ASP oraz Ewa Domaradzka ze Związku Podkowian. Wystawę można będzie obejrzeć podczas Dnia Otwartego dla kandydatów.