Sztab Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Podkowie Leśnej #5174

32 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Podkowie Leśnej

W ostatnią niedzielę stycznia, czyli 28.01.2024 r. po raz kolejny zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Finał odbędzie się pod hasłem: „Tu wszystko gra OK!” Jak co roku sztab w Podkowie Leśnej tworzyć będą 4 instytucje: Podkowiańskie Liceum Ogólnokształcące nr 60 (sztab), Samorządowa Szkoła Podstawowa w Podkowie Leśnej , Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Podkowie Leśnej oraz Ckio Podkowa Leśna W ramach podkowiańskiego finału na ulicach kwestować będzie ok 75 wolontariuszy. Oprócz kwesty ulicznej planujemy kilka imprez towarzyszących w Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich (MoK) Serdecznie wszystkich zapraszamy do spędzenia tej styczniowej niedzieli razem z Nami. Sztab będzie mieścił się w budynku MOK ul. świerkowa w Podkowie Leśnej.

w imieniu organizatorów i wolontariuszy:
Paweł Włoczewski – szef sztabu Podkowiańskie Liceum Ogólnokształcące nr 60
Paulina Soczewka, Mariusz Płoszaj-Mazurek – Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich
Agnieszka Hein -, Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Warszawy w Podkowie Leśnej
Marzena Prądzyńska-, Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Podkowie Leśnej